Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Këta janë finalistët e zgjedhur në ‘Big Brother’

‘Big Brother VIP Albania 3’ ishte një nga edicionet me të ndjekura në vend ku kishte gjithsej 36 banorë nga fushat e ndryshme.

Finalisti i parë ishte zgjedhur Romeo jave me parë e më pas Juli.

Ndërsa sonte me daljen e Françeskës, në finale drejtpërdrejt kanë shkuar Meritoni, Egla dhe Heidi./kosovarja

Nga rubrika