Web Analytics

Befason Dafina, shfaqet më rroba të përdorura. Ja prej kujt e bleu!

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare, e cila këtë sezonë ka qenë nga këngëtaret që ka sjellur më shumë prijekte muzikore.

Dafina njihet për stilin dhe veshjet gjithmonë trendi me kohën ne secilen paraqitje.

Ajo së fundmi publikoi një fotografi me fustan të kuq por fustanin Dafina duket se e ka blerë ose huazuar në rrobat që nuk i vesh më Festa Qoqaj.

Dafina duket se është shumë e lumturme te, pasi që ajo tregon edhe vendin ku e ka blerë apo huazuar  fustanin./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika