Web Analytics

Tag: Dafina Zeqiri

Dafina nuk ndahet nga ish i dashuri Ledri, ja si po e thumbon

Dafina Zeqiri ndau disa sekueca nga klipi i ri. “E ti qaj qaj, gotës mos iu ndaj ndaj”, bëri ndjekësit...

Dafina Zeqiri dhe partneri i saj marrin gjithë vëmendjen me dukjen në një dasmë në Itali

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po gëzon një lidhje dashurie të qëndrueshme prej shumë kohësh me partnerin e...

Ditë më parë reagoi ashpër për lajmet për shtatzëni, por tani Dafina habit me postimin

Muajt e fundit, publiku ka qenë shumë i interesuar për jetën private të Dafina Zeqirit. Këngëtarja shqiptare ka qenë në...

Përmes këtij postimi, Dafina Zeqiri tregon se a e do më shumë vjehrrën apo vjehrrin

Dafina Zeqiri eshte nje nga kengetaret me aktive ne estrade. Secili projekt qe ajo sjell shnderrohet ne hit duke u...

“E ke dh*…” çfarë ndodhi midis Ya Nina dhe Dafina Zeqirit? Artistet humbojnë keq njëra tjetren

Ya Nina është një nga reperet relativisht të reja në industrinë e muzikës, ndonëse ajo po gjithnjë e më...

Dafina në pushime me partnerin, sjellin pamjet nga jahti luksoz

Dafina Zeqiri së fundmi ka marrë vëmendje me jetën private. Shumë shpejt ajo do të martohet me partnerin e saj...

Dafina Zeqiri publikon foto krah Rita Orës dhe burrit të saj, atij i kanë vendosur shqiponjën në ballë

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka ndarë me fansat një moment të veçantë përmes një fotografie që i ka publikuar në...

Elgit Doda zbulon sesi këngën e bashkëshortes së tij Kleas i’a dha Dafinës

Elgit Doda është një prej kantautorëve më të mirë shqiptarë. Mes bashkëpunimeve dhe këngëve të tij ndër vite, ai...

Derisa të gjithë po presin që Dafina të martohet e të bëhet nënë, ajo jep lajmin e papritur

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka njoftuar se është në plan të sjellë një projekt të ri muzikor, duke...

Dafina Zeqiri ‘provokon’ me foto nga palestra duke theksuar format trupore

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të komentuara. Së fundmi u komentua për lidhjen me Kreshnikun, me të cilin...

Dafina mahnit ndjekësit, tregon barkun e formësuar me veshje të hapur

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, po bën thirrje tërheqëse për vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram me...

Ja si duket unaza me diamante e Dafina Zeqirit me të cilën i propozoi Kreshnik

Në ditëlindjen e saj, Dafina Zeqiri mësoi se dhurata më e veçantë nuk ishte asnjë gjë tjetër veçse një...