Web Analytics

Dafina Zeqiri dhe partneri i saj marrin gjithë vëmendjen me dukjen në një dasmë në Itali

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po gëzon një lidhje dashurie të qëndrueshme prej shumë kohësh me partnerin e saj, Kreshnik Gjergji.

Duke qëndruar në Itali, ata janë thellësisht të përfshirë në një dasmë e cila po bëhet qendra e vëmendjes së mediave dhe fansave të tyre.

Dafina ka ndarë momente të lumtura të tyre në rrjetet sociale, ku ata shfaqen bashkë nëpër foto, treguar një dukje të përsosur dhe të rëndësishme.

Këngëtarja e njohur ka veshur një fustan të zi transparent, kurse partneri i saj një kostum të ngjashëm, duke bërë që ata të shfaqen si një çift i bukur dhe elegant.

Ata gjithashtu kanë lënë të kuptohet se mund të jenë në pritje të një fëmije së bashku, duke shtuar emocionin për të ardhmen e tyre.

Dafina dhe Kreshnik planifikojnë të martohen së shpejti në një ceremoni të veçantë, ku do të marrin pjesë miqtë dhe familjarët për të festuar dashurinë e tyre të përhershme.

Shiko fotot:

Nga rubrika