Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Tag: Kreshnik Gjergji

‘Sepse askush nuk më tregon mua çfarë duhet të bëj’, i dashuri i ri i Dafines nervoz me të?

Dafina Zeqiri e ka bërë lidhjen e fundit publike tash e disa muaj. Ajo dhe Kreshniku janë goxha aktiv në...

U përfolën detajet e dasmës së tyre, reagon menjëherë i dashuri i Dafines

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri javë më parë konfirmoi se do të martohet në vitin 2024. Por, detajet nga dasma...

Dafina e merr në skenë të dashurin e ri, nuk do besoni çfarë bën ai

Dafina Zeqiri së fundmi e ka bërë publike lidhjen e re. Në krahët e bukuroshes po qëndron Kreshniku, një djalë...

I dashuri i ri i Dafines, Kreshniku, ka një ankesë për këngëtaren?

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji duket se janë duke e shijuar në maksimum marrëdhënien e tyre, prej disa ditësh...

Dafina Zeqiri sjell foto në momente intime me të dashurin e ri

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare, Dafina Zeqiri, këto kohët e fundit, mori tërë vëmendjen e medieve dhe të publikut. Pas...