Web Analytics

‘Sepse askush nuk më tregon mua çfarë duhet të bëj’, i dashuri i ri i Dafines nervoz me të?

Botuar nga: InfoKosova

Dafina Zeqiri e ka bërë lidhjen e fundit publike tash e disa muaj.

Ajo dhe Kreshniku janë goxha aktiv në rrjete sociale duke sjellur momente me njëri tjetrin.

Por, së fundmi Kreshniku postoi në InstaStory një foto ku shihet ëmbëlsira e prerë në formë tjetër ndërsa personi që e konsumon e pret në një formë komplet ndryshe.

‘Sepse askush nuk më thotë mua cfarë duhet të bëj’ ka shkuar ai krahas fotos.

Ky u cilësua si një thumb për këngëtaren nga ndjekësit e shumë në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT