Web Analytics

Derisa të gjithë po presin që Dafina të martohet e të bëhet nënë, ajo jep lajmin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka njoftuar se është në plan të sjellë një projekt të ri muzikor, duke ndezur kuriozitetin e fansave të saj.

“Jom ka du me t’pa,” ka shkruar Dafina në një postim në Instagram, duke lënë të nënkuptohet se ky është titulli i këngës së saj të re.

Ajo gjithashtu ka ndarë disa fotografi, të cilat duket se janë skena nga videoklipi i ri, duke shtuar misterin për projektin e ardhshëm muzikor.

Ky njoftim vjen në një kohë kur fansat e saj po presin për ndonjë lajm të lidhur me një martesë dhe një rol të ri në jetën personale të saj.

Shiko foton:

Të FUNDIT