Web Analytics

Ditë më parë reagoi ashpër për lajmet për shtatzëni, por tani Dafina habit me postimin

Muajt e fundit, publiku ka qenë shumë i interesuar për jetën private të Dafina Zeqirit.

Këngëtarja shqiptare ka qenë në qendër të vëmendjes për lidhjen e saj me Kreshnik Gjergjin dhe përshëndetjen e ardhjes së fëmijës së tyre të parë.

Së fundmi, Dafina njoftoi se ajo dhe Kreshnik planifikojnë të martohen këtë vit dhe do të organizojnë një ceremoni të vogël me miqtë dhe familjen.

Megjithëse ka pasur spekulime për shtatzënimin e saj, një postim i fundit në InstaStory tani ka shkaktuar shumë komente.

Në fotografine e postuar, partneri i Dafinës ka vendosur një emoji të një gruaje shtatzënë dhe një emoji të nusës.

Ndërsa publiku është në pritje për të mësuar më shumë, mbetet për t’u parë nëse ky postim është i vërtetë ose thjesht një mënyrë për të tërhequr vëmendjen.

Shiko foton:

Nga rubrika