Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Dafina Zeqiri publikon foto krah Rita Orës dhe burrit të saj, atij i kanë vendosur shqiponjën në ballë

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka ndarë me fansat një moment të veçantë përmes një fotografie që i ka publikuar në “InstaStory”.

Në këtë foto, ajo shfaqet përkrah këngëtares së njohur shqiptare, Rita Orës, dhe bashkëshortit të saj, Taika Waititi.

Edhe pse Dafina nuk ka lënë ndonjë koment në lidhje me fotografinë, buzeqeshja e saj e shndritshme, së bashku me atmosferën e gëzueshme në pamjen e tyre, tregon një moment të këndshëm dhe të përzemërt.

Ndërkohë, veçori e veçantë e kësaj fotografie është shqiponja dykrenare që bashkëshorti i Ritës, Taika Waititi, e ka në ballë.

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit