Web Analytics

Etiketim: Rita Ora

Rita Ora duket përplot stil në festivalin “Glastonbury”

Rita Ora tërhoqi vëmendjen në Festivalin Glastonbury në Somerset të premten (24 qershor).Këngëtarja, 31 vjeçe, mori vëmendje me një bluzë rozë me modele lulesh,...

Rita Ora duket magjepsëse në veshjen pa jelek

Rita Ora tërhoqi vëmendjen në Festivalin Glastonbury në Somerset të premten (24 qershor).Këngëtarja, 31 vjeçe, mori vëmendje me një bluzë rozë me modele lulesh,...

Rita ia tepron, del në rrugë pa jelek

Ajo është njëra nga artistet më të njohur botërore shqiptare.Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen në Madrid, ndërsa po shëtiste në rrugët e qytetit së...

Rita Ora po sikur një diamant në këto imazhe

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, përherë komentohet për lëvizjet e saj.Ylli shqiptar së fundmi ka publikuar imazhe me një paraqitje mahnitëse që të...

Me gjoksin në ‘fushë’ Rita Ora merrë gjithë vëmendjen

Rita Ora është një nga artistet shqiptare që merr vëmendje në qdo event që performon.Së fundi, ajo ishte pjesë edhe e natës së dytë...

Rita Ora shfaqet atraktive nga eventi i madh i ‘Cartier’

Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj në eventin e ‘Cartier’ në Madrid.Ajo është shfaqur plot elegancë me një...

Zbulohen detaje të reja nga martesa e Rita Orës dhe Taika...

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora dhe Taika Waititi kanë vendosur që të shkojnë drejt një hapi shumë të madh për lidhjen e tyre, pra martesës.Çifti...

Rita Ora tërheq vëmendje me veshjen neon gjatë një dalje në...

Rita Ora mahniti me paraqitjen teksa po largohej nga restoranti The Aubrey në Knightsbridge të Londrës të premten në mbrëmje me miqtë.Këngëtarja 31-vjeçare, tërhoqi...

Në prag të martesës, Rita Ora shfaqet plot stil në fotot...

Rita Ora dhe partneri saj Taika Waititi do të kurorëzojnë shumë shpejt dashurinë e tyre në martesë, e teksa thuhet se çifti po merren...

Publikohet foto e rrallë e Rita Orës kur ajo ishte ende...

Vera Ora, nëna e këngëtares Rita Ora vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjete sociale.Vera shpesh ndan imazhe të ndryshme krah familjes së saj.Ndërsa...

LAJMET MË TË LEXUARA