Web Analytics

Partneri Ritës bëhet më shqiptar se vetë këngëtarja, ja veprimi që bëri

Rita Ora mori gjithe vëmendjen me fustanin e zi në Met Gala, ku u paraqit shume elegante dhe u pelqye edhe nga publiku.

Megjithatë jo më pak elegant dukej edhe burri i saj, regjisori i famshëm me origjinë nga Zelanda e Re.

Së fundmi, regjisori ka publikuar në Instagram disa fotografi nga paraqitja në ngjarjen më të madhe vjetore në industrinë e modës dhe në mesin e tyre shohim një foto ku ai bën simbolin e shqiponjës me duar.

Është shumë e qartë që ky inspirim duket se vjen nga gruaja e tij shqiptare me të cilën është lidhur tashmë në martesë. Shiko foton:

Nga rubrika