Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Tag: Taika Waititi

Rita Ora tregon si i ka raportet me dy vajzat e burrit të saj Taika Waititi

Ylli dhe aktorja e popit, 32 vjeç, është e martuar me regjisoren fituese të “Oscar”, Taika Waititi, i cili...

Partneri Ritës bëhet më shqiptar se vetë këngëtarja, ja veprimi që bëri

Rita Ora mori gjithe vëmendjen me fustanin e zi në Met Gala, ku u paraqit shume elegante dhe u...