Web Analytics

Befason nëna e Edona James në Big Brother: Vazhdo kështu siç je, të donë krejt familja

Botuar nga: InfoKosova

Edona James eshte transgjinorja qe eshte bere pjese e Big Brother Vip Kosova dhe po merre vemendje te madhe.

Ajo ka filluar te kete edhe pelqimin e publikut, ndersa mbreme ne Prime u surprizua nga letra e nenes se saj qe i tregoi se e mbeshtet.

“Edona zemra e mamit po na mungon shume po te përcjelli çdo moment, rri qeshtu qysh je, ti je e fortë, dhe ja ke dal se e ki shpirtin e bardhe, krejt familjen e ki ne krah, unë jam tepër krenare me ty, knaqu se nuk jetohet shpesh kjo eksperience”, ishin fjalët e nënës së Edonës.

Ndryshe, Edona eshte ndjere tejet e emocionuar ndersa ka marre edhe perkrahjen e banoreve ne ato momente.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT