Web Analytics

Tag: Edona James

Publikohet video e papritur, Edona James puth Bleron

Një surprizë e papritur është bërë virale në rrjetet sociale, pasi që në një video të publikuar, Edona James...

Edona James pranon dhuratën mahnitëse nga i dashuri: Takimi ynë i parë ishte si në përralla

Edona James, finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, ka bërë një deklaratë të mahnitshme në një intervistë,...

Intervista që dha për mediat serbe, habit Edona: Jam paguar aq shumë…

Edona James u bë virale gjatë kohës sa ishte pjesë e Big Brother VIP Kosova, për natyrën e saj...

Eshtë fejuar? Edona James shfaqet me unazën e fejeses!

Pas daljes së saj të përforcuar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka qenë në qendër...

Edona James zbulon se është në lidhje me këtë mashkull shqiptar

Edona James ka shkëlqyer si një nga personazhet më të diskutuara në skenën e showbizit vendor. Duke qenë pjesë e...

Habit Edona, e ‘telefonon’ Lumbardhin dhe e fyen rëndë Kaderin!

Edona James, një nga ish-banorët e 'Big Brother VIP Kosova', vazhdon të jetë e pranishme në mediat sociale dhe...

Edona James habit të gjithë, merrë vendimin që nuk e priste askush

Pas një eksperience të shkëlqyer në Big Brother VIP Kosova 2, Edona James është bërë një figurë e përfolur...

Edona James bën deklaratën e papritur për ‘vjehrrat’

Në emisionin “Dita e re” në këndin e debatit sot është diskutuar se “si i drejtohemi vjehrrive, në emër...

Bëhen bashkë Ilirjana, Vesa dhe Edona James, publikojnë videon më të bukur!

Edhe pse Big Brother ka muaj që ka mbaruar, ish banorët po mblidhen shpesh duke u bërë bashkë me...

E ftuan në emision, Edona James e lë intervisten dhe largohet e nervozuar nga TopChannel (Video)

Edona James, finalistja e Big Brother Vip Kosova ka rrëfyer për një rast që i ka ndodhur në TopChannel. Ajo...

Publikohet foto e Edona James kur ishte me kancer, bën deklaratën e dhimbshme

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James, ka rrëfyer për kohën kur ishte e sëmurë me kancer. Në...

Edona James provokon rëndë nga shtrati dukë theksuar format e bujshme trupore

Edona James ishte një ndër banoret më të përfolura të Big Brother VIP Kosova. Ajo vazhdon te jete aktive edhe...