Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Habit Edona, e ‘telefonon’ Lumbardhin dhe e fyen rëndë Kaderin!

Edona James, një nga ish-banorët e ‘Big Brother VIP Kosova’, vazhdon të jetë e pranishme në mediat sociale dhe të përhapë opinionin e saj, veçanërisht në lidhje me lajmet më të fundit për banorët e shtëpisë.

Në një periudhë kur u raportua për ndarjen e mundshme të një çifti të krijuar në këtë reality, Edona ka vendosur të hyjë në aksion.

Duke qenë e njohur për raportet e saj të mira me shumicën e banorëve të shtëpisë, ajo nuk është fshehur nga lajmet e fundit.

Ajo ka shprehur qëllimin për të kontaktuar Lumbardhin, një nga personat kyçe të çiftit, për të marrë informacion mbi gjendjen aktuale të tyre.

Duke qenë në transmetim live në ‘TikTok’, ajo duket se zhvillon një bisedë imagjinare me Lumbardhin, duke e pyetur nëse është ndarë me Kaderin, e cila përshkruhet me një epitet negativ.

Megjithatë, ndërsa Edona sjell këtë përplasje virtuale, nuk ka informacion të qartë nëse ajo ka burime të besueshme për këtë çështje.

Në fund të transmetimit, ajo konkludon se sipas saj ata nuk janë ndarë.

Shiko videon:

Të fundit