Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Tag: Kader Kicaj

Lumi do të ‘tranohet’, Kaderi publikon video atraktive duke e ‘dridhur’ me këngë turke

Kader Kicaj është ish banorja e BBVK që po merrë mjaft vëmendje në publik. Ajo së fundmi ka udhëtuar drejt...

Lumbardhi i lumtur që u pajtua me Kaderin, i bën dhuratën romantike?

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj janë cifti i njohur i shoëbiz-it që morën vëmendje për lidhjen e tyre. Ata kishin...

Pasi u pajtuan, Kaderi nuk përmbahet dhe publikon foto intime me Lumbardhin

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu u përfolën shumë për lidhjen e tyre. Kjo për shkak së ata kishin një krizë...

Pasi u rikthyen prapë bashkë, Kaderi ka nje mesazh për Lumbardhin

Pasi përjetuan një periudhë turbull dhe u përballën me shumë spekulime dhe thashetheme rreth marrëdhënies së tyre, Kader dhe...

Kaderi lajmërohet nga Stambolli, po duket komplet ndryshe

Ish-banorja e njohur e "Big Brother VIP Kosova", Kaderi, ka shkuar drejt Turqisë për të marrë pjesë në projekte...

Kaderi publikon foto atraktive, komenti i Lumbardhit merrë gjithë vëmendjen

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu ishin ditëve të fundit mjaft të komentuar në mediat rozë. Kjo për shkak të raportit...

E papritur, një kapitull i ri lind për Kaderin në Turqi!

Kader Kicaj së fundmi u përfol në mediat rozë për raportin me Lumbardhin. Duket se ata kishin nje krizë pasi...

Pak ditë pas u ndanë, ribashkohen përsëri Lumbardhi dhe Kaderi (Video)

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj janë një nga emrët më të përfolur së fundmi në rrjet. Kjo, pasi Kaderikishtekërkuar hapësirë...

Thuhet se janë ndarë, Lumbardhi dhe Kaderi pjesë e një seriali turk?

Lumbardh Salihu, u shpall fitues i “Big Brother VIP Kosova”, edicioni i dytë dhe sot gëzon mjaftë vëmendje. Lumbardhi u...

U nda nga Kaderi, por Lumbardhi habit kur tregon për planet për t’u bërë baba dhe martesën

Pas ndarjes nga Kaderi, fituesi i edicionit të dytë të “BBVK”, Lumbardhi, ka bërë deklarata të ndryshme në një...

Pas ndarjes, Lumbardhi ka një mesazh publik për Kaderin

Në spektaklin e djeshëm, i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan” ka qenë fituesi i edicionit të dytë...

Pasi përflitet për ndarje me Kaderin, Lumbardhi shfaqet krah ish banores bukuroshe të BBVK

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj po përlfitet se janë ndarë ose kanë një krizë në lidhje. Kjo pasi që të...