Web Analytics

Në këtë gjendje e fotografon Lumbardhi të dashurën e tij Kaderin

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu janë një nga ciftet më të komentuara në estradë.

Ata sjellin momente të shumta nga jeta jeta e tyre private.

Duke qenë se Lumi është shofer dhe Kaderi pasagjere, Lumi i ka bërë një foto të bukur nga vetura.

Kaderi duket mjaft e lumtur, pasi pak kohë më parë kishte krisje mes ciftit./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika