Web Analytics

Krizë përsëri në lidhjen e Lumit dhe Kaderit? Ndjekësit kapin detajin e papritur!

Çifti i njohur Lumbardhi dhe Kaderi janë mjaftë prezent kohës së fundit në mediat rozë.

Ditë me parë çifti ishin me pushime në Greqi.

Një veprim i Kaderit ka ngjallë reagime të shumta nga ndjekëset, pasi qe modelja nuk e kishte vendos qaforen me emrin “Lumbardh”.

Kjo mund të jetë rastësi nga ana Kaderit por ndjekësit reaguan në komente të shumta se ‘Mos ka krizë përsëri mes çiftit”./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika