Web Analytics

Publikohet video e papritur, Edona James puth Bleron

Një surprizë e papritur është bërë virale në rrjetet sociale, pasi që në një video të publikuar, Edona James shihet duke puthur Bleron.

Ndërsa ishin në qëndrim në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, dy artistët kanë treguar një raport të ngushtë shoqëror, me shumë spekulime për një bashkëpunim të mundshëm muzikor pas daljes së tyre nga shtëpia e BBVK.

Edona dhe Blero, të cilët pothuajse në çdo intervistë dhe rrjet social tregojnë për miqësinë e tyre, duket se vazhdojnë të mbajnë lidhjen edhe pas përfundimit të reality show.

Videoja e publikuar nga Edona James ka shkaktuar reaksione të ndryshme, me fansa që kanë komentuar se është një moment i bukur mes tyre.

Blero nuk mundi të mbajë entuziazmin dhe e quajti momentin si “Legjendë”, duke bërë të qartë se për ta, kujtimet e krijuara në shtëpinë e BBVK kanë qenë të veçanta dhe të bukura.

Shiko videon:

Nga rubrika