Web Analytics

Tag: Blero

U nda nga ‘bebi’, por nuk do besoni kush po i jep puthje Bleros

Blero së fundmi është komentuar mjaft shumë për jetën private. Ndarja nga e dashura e fundit 'bebi' e deri tek...

Blero thotë se ruan raporte të mira me Teutën, habit me fjalët për Adonisin

Blero Muharremi kohëve të fundit ka qenë shumë i komentuar për lidhjet e tij të mëparshme. Ai bëri bujë të...

Publikohet video e papritur, Edona James puth Bleron

Një surprizë e papritur është bërë virale në rrjetet sociale, pasi që në një video të publikuar, Edona James...

Pse nuk u publikua intervista ‘e famshme’ me Afronën, Blero habit me përgjigjen

Këngëtari i njohur kosovar, Blero, ka qenë mbrëmë pjesë e panelit në emisionin “Zanat” në T7. Pas diskutimeve, nuk mungoi...

Blero bën paralajmërimin e fortë: Kjo javë do të jetë zjarr

Blero është gjithmonë në fokus të mediave rozë. Kjo, përpos profesionit si këngëtar edhe për jetën e tij private. Ai është...

Pas intervistes me ish bashkëshortin Bleron, Afrona bën veprimin e papritur

Një nga intervistat më të diskutuara se fundmi është ajo e Bleros dhe Afronës, ish-bashkëshortëve të njohur në skenën...

Blero ja qet sytë xixa Afrones, ndjekësit bëjnë zbulimin e papritur

Blero dhe Afrona kanë rikthyer vëmendjen e publikut pas një interviste të përbashkët, duke shtuar kuriozitetin e ndjekësve të...

Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre: “Një çift nuk martohet për me u nda”

Pas dy vitesh që u ndane, Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë përsëri në qendër të vëmendjes, kësaj here...

Pas intervistës, Afrona e bën një hap tjetër drejt Bleros?

Afrona dhe Blero janë rikthyer përsëri në vëmendjen e mediave pas një interviste të përbashkët në Zvicër. Pas kësaj interviste,...

Tara po mbështet ritakimin e Bleros me Afronën, habit me veprimin

Një ritakim pas dy vitesh po ndodh mes Bleros dhe Afronës. Kjo e fundit e ftoi në emisionin e saj...

Pas ndarjes nga e dashura e re, Blero publikon foto i rrethuar nga këto super bukuroshe

Blero është një nga artistët që është komentuar shumë për jetën private. Ai pati dy martesa të dështuara, të parën...

Blero ndahet përfundimisht edhe nga e dashura e fundit

Blero u komentua mjaft shume per lidhjen e fundit. Ai e quajti 'baby' te dashuren e tij duke u munduar...