Web Analytics

Blero ka një lajm “bomb”, befason me postimin

Blero se fundmi eshte perfolur mjaft shume ne media roze.

Këngëtari, Blero përmes rrjetit social “Instagram”, ka paralajmëruar se sonte do të publikojë këngën e radhes e cila do të jetë në bashkëpunim me këngëtaren Eli Malaj dhe artistin Uki.

Kënga do të titullohet “Distanca” dhe është e zhanrit baladë.

Teksa për tekstin u përkujdesen të tre artistët së bashku.

Nga rubrika