Web Analytics

Eshtë fejuar? Edona James shfaqet me unazën e fejeses!

Pas daljes së saj të përforcuar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka qenë në qendër të vëmendjes për shumë arsye.

Ajo ka qenë e hapur për të ndarë me ndjekësit e saj momentet e jetës së saj personale, duke përfshirë edhe rrugën e saj në dashuri.

Së fundmi, Edona ka sjellë një detaj të ngjarjes së mundshme që ka nxitur shumë spekulime: unaza e fejesës.

Në një postim të fundit në Instagram, ajo shfaqet në një fustan të kuq të bukur, me një buqetë lulesh, ndërsa unaza e fejesës ngjallë kuriozitetin e ndjekësve të saj.

Megjithëse nuk ka pasur asnjë festë publike, ky detaj ka shkaktuar një reagim të madh në rrjetet sociale.

Ndërsa spekulimet për një fejesë të mundshme të Edonës janë rritur, ndjekësit i dëshirojnë atij lumturi dhe dashuri në rrugën e saj të dashurisë.

Edona James, një bukuroshe e njohur për praninë e saj në mediat sociale dhe për personalitetin e saj të jashtëzakonshëm, vazhdon të mbetet një figurë e rëndësishme në skenën e showbiz-it në Kosovë.

Shiko foton:

Nga rubrika