Web Analytics

E ftuan në emision, Edona James e lë intervisten dhe largohet e nervozuar nga TopChannel (Video)

Edona James, finalistja e Big Brother Vip Kosova ka rrëfyer për një rast që i ka ndodhur në TopChannel.

Ajo tregoi se e ftuan për intervistë dhe pasi ishin dakorduar ajo kishte shkuar drejt e në zyret e tyre, duke përitur që grimeret ta grimojnë.

Edona u tregon shokëve në TikTok se pasi ajo kërkoi që t’ia bëjnë grimin ato i thanë që duhet të pres rendin ku sipas Edonës aty hynin shumë njerëz dhe ajo nuk dëshironte ta shohin pa grim.

Pastaj Edon shpjegon se u nervozua dhe u nis menjëherë drejt Kosovës duke e lënë intervisten që ishte planifikuar të mbahej./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika