Web Analytics

Befason Roberti, jashtë është i lidhur ndërsa ja çfarë bënë brenda shtëpisë

Botuar nga: InfoKosova

Robet Berisha, konkurrent i ‘Ferma VIP’ herë pas here është parë ‘të ngacmohet’ me një prej konkurrenteve të këtij formati, Ditea Berishën.

E nuk ka vonuar, Roberti i ka nisur një letër blogeres ku shkruan: “Ditea Berisha je e diskualifikuar nga loja. Je shumë seksi dhe i ke futur në problem Albanon dhe Robertin.

Të lutem dil jashtë se të pret një kosovar nga Gjakova që jeton në Zvicër dhe i lindur në Gjermani”.

Rikujtojmë se Robert Berisha ka një tjetër romancë jashtë shtëpisë, e cila ka filluar që para hyrjes së tij në format, me Ana Skrelin.

Mos vallë e ka harruar Roberti këtë gjë dhe po nis diçka të re me blogeren Ditea?

Të FUNDIT