Web Analytics

Bëhen bashkë në pushime dy çiftet e Big Brother, Lumi e Kaderi dhe Sarah e DJ PM

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj ish banoret e BBVK po i shijojne pushimet ne bregdet.

Postimet jane të shpeshta duke sjellur shumë detaje për publikun.

Së fundmi ata kanë publikuar një video ku janë takuar me ish banoret e BBVA, ciftin Sarah dhe DJ PM.

Ata duket se po e kalojne kohen duke shikuar nje loje futbolli./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika