Web Analytics

Bëhet viral momenti epik në dasmën e Luizit dhe Kiarës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u martuan në natën finale të BBV, por ndjekësve nuk i ka shpëtuar momenti epik.

Teksa çifti shkëmbejnë puthjen pas celebrimit, dëgjohet Luizi t’i thoj Kiarës: Boll më puthe se kemi familjarë.

Kaq kanë dashur fansat e çiftit dhe kanë shpërthyer në video virale humoristike.

Kujtojmë se, dyshja u njohën në shtëpinë e famshme teksa edhe dashuria e tyre lindi nga aty dhe tani po e shijojnë jashtë.

Shiko videon:

@al_pacino72

#luizejlli #kiara #luiz #bigbratheralbaniavip #luizejlli #topchanel #luizejlli

♬ original sound – al_pacino72✌️

Nga rubrika