Web Analytics

Bëhet viral reagimi i Albes kur Lumbardhi e fiton çmimin dhe puth Kaderin në skenë

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardhi fitoi çmimin e edicionit te dytë në ‘Big Brother Vip Kosova’ të premten qe shkoj.

Andaj publiku qe ishte afër skenës nuk mungoi duke xhiruar edhe Albën.

Në momentin qe Lumbardhi shpallet fitues Alba shihet teksa bisedon me shoqërinë e saj.

Për me shume ndiqeni videon.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT