Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Bëhet virale në rrjet, ndjekësit kapin detajin që nxjerr zbuluar marrëdhënien e Kiarës me Efin

Një foto e Kiarës dhe Efit është bërë virale në rrjet.

Bëhet fjalë për takimin e dyshes në natën finale ku Efi u kualifikua e treta në renditje.

Fansat kanë kapur momentin e përqafimit të dyshes që ka treguar qartë se marrëdhënia e ish banoreve është rregulluar.

Kujotjme se Big Brother ka perfunduar me 6 maj dhe fitues nxori Luiz Ejllin.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu