Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Beniada shuan kurreshtjen, pranon publikisht lidhjen dhe flet hapur për partnerin e saj

Beniada Nishani është e dashuruar dhe ndihet më e lumtur se kurrë këtë fakt e konfirmoi vetë modelja, gjatë një interviste televizive.

Modelja thotë se e ndjen vetën me fat.

“Mendoj që dashuria është gjëja më e bukur që një person mund të ketë jam shumë e lumtur tani, nuk kam qenë asnjëherë kaq e lumtur.

Jam shumë me fat”.

Beniada u tregua e rezervuar për të zbuluar partnerin, por thekson se “kam gjetur një person që ma kupton karakterin edhe kur nuk flas”.

Gjërat e bukura janë kur i merr me qetësi dhe dashuri, u shpreh moderatorja dhe ish-konkurrentja e “Big Brother VIP 1”, duke rrëfyer se puthja e parë mes saj dhe të dashurit ndodhi gjashtë muaj pas njohjes.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu