Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
29.7 C
Pristina

Tag: Beniada Nishani

Beniada habit me deklaratën: Babai nuk donte, ikja fshehurazi…

Modelja e njohur Beniada Nishani ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme “Në Kurthin e Piter Pan”, ku rrëfeu shumë...

Jori në hall për shoqën e saj Beniaden, kërkon ndihmën urgjente të ndjekësve për të

Modelja Beniada Nishani ka shkaktuar ndjesi të forta në rrjetet sociale, pasi është zbuluar se ajo është në kërkim...

Beniada publikon foto me njeriun e zemrës, shkruan fjalët më të ëmbla për të

Beniada, e njohur për ndarjen e momenteve të saj të veçanta në rrjetet sociale, ka zgjedhur të festojë ditëlindjen...

Dikur Romeo i shprehi dashurinë, sot Beniada habit me deklaraten për Heidin

Në një intervistë të fundit në "Fan Club", ish-finalistja e sezonit të parë të "Big Brother VIP Albania", Beniada...

Beniada në pushime në bregdet, zbulohet nga kush po shoqërohet

Beniada Nishani, një ikonë në botën e modës, po fillon pushimet buzë detit pasi ka mbyllur një kapitull në...

Beniada zbulon historinë e trishtë, kjo është arsyeja pse mban dy mbiemra

Beniada Nishani njihet gjerësisht në botën e modeling-ut dhe televizionit, por publiku shqiptar arriti ta njohë më shumë atë...

Ndodh e papritura, kërcënohet ish banorja e Big Brother Vip Albania

Një rast i fundit i bërë publik ishte ai i Beniada Nishanit, ish-banore e spektaklit televiziv “Big Brother Vip”,...

Kjo nuk pritej, Beniada detyron fëmijët e shoqes të pastrojnë shtëpinë e saj

Modelja e njohur Beniada Nishani ka ndarë një story mjaftë interesante më ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Në shtëpinë e...

Beniada thekson format joshëse trupore në fotot e reja

Beniada Nishani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes te publiku shqiptar prej se ishte pjesë e edicionit të...

Beniada ka dy fjalë për lidhjen e Jorit me reperin italian

Bukuroshja e edicionit të parë të ‘Big Brother VIP Albania’, Beniada Nishani, ka folur për çiftin Jori Delli dhe...

Beniada i futet muzikes, tregon për këgën e re që do jetë duet

Ish-banorja e edicionit të parë të ‘Big Brother VIP Albania’, Beniada Nishani, ka treguar se së shpejti do ta...

Beniada po i futet muzikës, ja me kë e ka bashkëpunimin e parë

Beniada Nishanin do ta shohim së shpejti edhe si këngëtare! Kjo u bë e ditur nga këngëtarja Arinda Gjoni, teksa...