Web Analytics

Beniada publikon foto me njeriun e zemrës, shkruan fjalët më të ëmbla për të

Botuar nga: InfoKosova

Beniada, e njohur për ndarjen e momenteve të saj të veçanta në rrjetet sociale, ka zgjedhur të festojë ditëlindjen e nënës së saj me një postim të ndjeshëm dhe të ëmbël.

Në këtë ditë të veçantë, Beniada ka ndarë një foto familjare të bukur ku shfaqet së bashku me vëllain dhe nënën e saj.

Por mbi të gjitha, ajo ka shkruar fjalë të ndjeshme për të nënën:

“Gëzuar nëna më e bukur në botë! Që gjithmonë na ka mbështetur në çdo zgjedhje të jetës sonë.”

Kjo postim i Beniadës shpërfaq ndjenjën e thellë të përshtypjes dhe mirënjohjes ndaj nënës, duke e bërë ditëlindjen e saj të jetë një moment i veçantë dhe i paharruar.

Nëpërmjet këtij postimi, Beniada përshkruan lidhjen e fortë familjare dhe ndjenjën e ngrohtë që ka për nënën e saj, duke e bërë këtë ditë të jetë një festë e vërtetë dashurie dhe kujdesi.

Shiko foton:

Screenshot

Të FUNDIT