Web Analytics

Big Brother Vip Kosova e ka thinjur moderatoren Jonida Vokshin?

Botuar nga: InfoKosova

Jonida Vokshi së fundmi postoi disa pamje ku iu shfaqën edhe flokët e thinjura.

Aktorja dhe moderatorja duket se aspak nuk po e ka problem këtë fazë jetësore.

Jonida njihet për thjeshtësinë dhe modestinë që posedon.

Po juve iu pengojnë flokët e thinjura dhe a e keni problem ti shfaqni në publik?/Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT