Web Analytics

‘Kam frikë mos përsëritet historia’, Xhensila bën veprimin e papritur në skenë

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj ka pasur ditë më parë një incident skenë në njërin prej koncerteve të saj pasi u rrëzua papritmas.

Për t’u siguruar që një gjë e tillë të mos ndodh më, ajo filloi t’i marrë masat më së miri kësaj here.

Së fundmi në njërin prej koncerteve të saj më të fundit, Xhensila është parë duke bërë veprim që nuk e kemi pritur.

Ajo u pa derisa po ecte me kujdes dhe kërkoi prej njërit të bashkëpunëtorëve të saj që t’i mbante dorën derisa ajo po ngjitej shkallëve për të hipur në skenë.

Mbi të gjitha ajo bëri një përshkrim me të cilin kujtoi se nuk do të donte që historia të përsëritet.

“Kam frikë mos përsëritet historia”, shkroi ajo në postimin e saj në Instagram.

Shiko foton:

Të FUNDIT