Web Analytics

Etiketim: Xhensila Myrtezaj

Dëshpëruese! Zëri katastrofë i Xhensilës kur këndon live (video)

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, si shumica e kolegëve të saj ka nisur t’i mbajë koncertet.Krahas formave trupore të cilat dallojnë dukshëm nga ato që...

Xhensila “harron” që është nënë, shfaqet pa ‘brekë’

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura shqiptare.Që me paraqitjen e parë skenike, ajo çka ra në sy nga ajo ishte zëri...

Xhensila do u’a hapë sytë më foto ku tregon gjoksin e...

Xhensila Myrtezaj po shijon suksesin e madh në muzikë.Secilën këngë që ajo sjell shndërrohet në hit brenda pak ditëve.Por, ajo nuk i kursën fansat...

Askush si Xhensila, kaq tërheqëse duket këngëtarja

Xhensila e ka nisur shumë mbarë sezonen e verësKengëtarja po mbanë koncerte te shumta mbarë trojeve shqiptare.Ajo nuk po lë anash edhe kujdesin ndaj...

Pasi Xhensila u bë bionde, “sytë” të mbesin te ajo

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.Ajo është një nënë dhe një grua shumë e angazhuar, por të njëjtën kohë...

Xhensila bëhet bionde “për Noizyn”

Xhensila Myrtezajn rrallë herë e shohim të eksperimentojë me flokët, më saktë me ngjyrën e tyre pasi prej vitesh ka preferuar të qëndrojë tek...

Xhensila bëhet bjonde, sjell foto të ‘nxeht’ nga plazhi

Xhensila Myrtezaj po vjen me ndryshime te shumta në pamje.Sa e shohim me flokë të shkurtër e sa të gjata.Por, këtë herë ajo ndryshoi...

Këngëtaret që e kërkuan dhe e gjetën famën në “talent show”

Shumë të rinj te talentuar kanë qenë pjesëmarrës në “talent show” të ndryshëm duke pasur kështu mundësinë që te bëhen pjesë e spektakleve televizive...

Xhensila gati po thehet për t’i realizuar këto foto provokuese

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të bukura shqiptare.Që kur ajo u paraqitë në Ethet e së Premtes Mbrëma, zëri i saj pati...

Xhensila ka një pyetje për pasqyrën teksa na mahnitë me pozat...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja simpatike gjatë këtij viti ka realizuar disa këngë, e të cilat kanë bërë...

LAJMET MË TË LEXUARA