Web Analytics

Xhensila vishet në të shkurtra, eskpozon format e bollshme

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të komentuara në vend.

Kjo për shkak të profesionit si këngëtare por edhe jetës së saj private.

Ndarja e saj me Bes Kallakun pas disa viteve martesë bëri bujë në rrjet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto veshur me komplete të shkurtra dhe duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko fotot:

Nga rubrika