Web Analytics

“Marroset” Xhensila, bën dedikimin e ëmbël për djalin: Nuk e prisja, të dua sa… (Foto)

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj para disa muajsh i ka dhënë fund lidhjes me Bes Kallakun, dhe tashmë ata janë në proces divorci.

Xhensila dhe Bes kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Ajka dhe djalin Amen.

Së fundmi, Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video me djalin, duke treguar se sa e dashur është për të.

“Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, të dua sa fuqia e 100 diejve Amen” – ka shkruar Xhensila krahas fotos me djalin.

Pas ndarjes nga Bes, është e qartë se fëmijët tani janë prioriteti kryesor në jetën e Xhensilës, dhe ajo po i kushton shumë kohë dhe dashuri marrëdhënies me ta.

Shiko foton:

Nga rubrika