Web Analytics

Bledi ‘dhëndër’ Kosove, ja çfarë punon e dashura e tij kosovare

Botuar nga: InfoKosova

Bledi Mane ishte opinionist i Big Brother Vip Kosova 2.

Ai shpesh është komentuar për deklaratet e tij të dashurisë kundrejt banoreve të këtij edicioni.

Por, mbrëmë në finalen e këtij edicioni të BBVK ai ka treguar se është në lidhje me një djal nga Kosova.

Ai ka treguar se nuk është ende një lidhje serioze dhe vajza punon në librari.

“Kam filluar një lidhje jo shumë serioze në Kosovës, por se si do të eci. Vajza punon në një librari të qytetit.”, tha Bledi./InfoKosova/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT