Web Analytics

Blero bën paralajmërimin e fortë: Kjo javë do të jetë zjarr

Blero është gjithmonë në fokus të mediave rozë.

Kjo, përpos profesionit si këngëtar edhe për jetën e tij private.

Ai është komentuar për disa lidhje dhe për ndarjes të cilat janë bërë publike.

Së fundmi ai ka publikuar një foto në instastory ku shihet në studio muzikore ndërsa ka paralajmëruar sic thotë ai se kjo javë do jetë zjarr.

Shiko foton:

Nga rubrika