Web Analytics

Bora i është bërë nuse për merak Donaldit, do t’ia gëzojë zemrën edhe vjehrrës

Botuar nga: InfoKosova

Bora dhe Donaldi janë ҫifti më i dashur dhe më i përfolur në shqiptari, ta kanë bërë bujë me historinë e tyre të dashurisë ku ben buje te madhe me puthjen e tyre ne spektaklin e Big brother Vip Kosova.

Edhe pse Donaldi filloi lidhjen brenda shtepise me kengetaren Beatrix Ramosaj raporti i tyre u ftof menjehere pasi dolen nga shtepis e Big Brother e qe me pas disa foto treguan qe ata kane filluar takimet prape.

E disa muaj me vone vendosen qe ta benin lidhjen publike ku Bora ishte e ftuar ne emisionin e Romes dhe Donaldit Me ler te flas duke e zgjedhur emisionin e tyre te japin lajmin ekskluziv per ribashkim.

Bora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, sonte ajo ka publikuar disa pamje, me të cilat do ta ‘shkri’ Donaldin, ajo eshte rregulluar ne detaje derisa shkelqen me fustanine  bukur qe ka veshur.

Shiko foton:

Të FUNDIT