Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora Zemani e tregon fytyrën e vërtet

Bora Zemani e tregon fytyrën e vërtet

E bukura Bora Zemani, zakonisht shihet e grimosur rëndë, pasi gjatë gjithë kohës është në ekran.

Të rralla janë rastet kur prezantuesen e shohim natyrale dhe të pa grimuar, si në këtë rast.

Bora, disa herë është kritikuar për korrektimin e madh të fotove, andaj në këtë rast ka vendosur të shfaqet siç është.

Bora, ka pozuar bashkë me të birin, personin më të dashur për të.

Vemendje merre me pamjen natyrale.

Pa pike grimi ajo tregon si duket fytyra e saj.

Edhe pa grim ajo duket mjaft bukur.

Ndersa me buzeqeshjen e saj sjell shume pozitivitet./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit