Web Analytics

Butrinti vazhdon të kërkojë vëmendje, pas martesës së Luizit dhe Kiarës, ia poston të pasmet e zveshura një vajze duke kërcyer

Luizi, Kiara e Butrint Imeri janë komentuar mjaftë shumë muajve të fundit.

Dy ish banorët e “BBVA”, Luizi dhe Kiara, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.

Në anën tjetër, Butrinti ishte në lidhje me Kiarën vite më parë.

E madje ai e kishte mbështetur në fillim e rrugëtimit të saj në “BBVA”, teksa edhe e kishte postuar në ‘Instagramin’ e saj.

Qysh nga atëherë secili veprim i tij, merrej si dedikim për moderatore.

Së fundi, ai ka nisur pushimet në Meksikë.

Këngëtari ka postuar një vajzë teksa shihet ajo duket kërcyer me këngën e tij të fundit.

Nuk dihet pse, por këngëtari qysh kur Kiara krijoi lidhjen me Luizin bën veprime të çuditshme për të marrë vëmendje./Lajmi.

Shiko videon:

Nga rubrika