Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Aktori i famshëm turk blen shkollën dhe e rrënon për t’u hakmarrë ndaj arsimtarëve pasi…

Kemi gjithmonë kujtime të mira dhe të këqija për vendet. Ndonjëherë këto kujtime mbeten përgjithmonë me ne. Një rast i fundit është një shembull i...

Test për shikimin/ A mund t’i dalloni të gjitha pikat e kuqe? [FOTO]

Nëse keni patur gjithmonë dyshime nëse jeni daltonikë apo jo, ky është testi për ju. Rrengu i testit sfidon përdoruesit me “sy-shqiponjë” se sa të...

Ky burrë gjeti dashurinë dhe krijoi familjen e tij gjatë ecjes gjashtëvjeçare prej 14 mijë kilometrash!

Pasi luftoi me ankthin dhe depresionin për vite me radhë, Christian Lewis, një ish-parashutist nga Uellsi, kishte goditur një...

Ja se si BMW i shkatërron veturat e pa shitura (VIDEO)

Është e dhimbshme kur shikon këto vetura të reja të shkatërrohen. BMW ka një fabrikë ky shkatërrohen dhe riciklohen veturat...

Një ditë pas shakasë së hidhur me tortë në dasmë, nusja kërkon divorcin!

Një grua ka treguar se si u nda me burrin e saj një ditë pas dasmës së tyre, sepse...

Një qen i vogël tërheq karrocen ku ka hipur një burrë (Video)

Kjo video që është bërë në rrugët e Kinës, e plasuar në internet, ka zgjuar kurreshtjen dhe komentet e...

Përpjekjet komike të babait, për të ushqyer vajzën [Video]

Prindërit bëjnë veprime të ndryshme, vetëm që t’i bëjnë fëmijët e tyre të hanë. Një baba i panjohur, e ka...

Iluzione optike që mashtrojnë trurin [Foto]

Iluzionet optike janë imazhe vizualisht të përsosura, që deformojnë realitetin. Me fjalë të tjera, ato janë mashtrim i syrit. Disa iluzione...