Na ndiqni në rrjetet sociale

609,464FansaPëlqeje
29,780NdjekësitNdjek
1,058NdjekësitNdjek

TË FUNDIT

Si asnjëher më parë Presidentin Ilir Meta luan Futboll live në...

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta së bashku me Moderatorin Sadri Imeri e sfidojnë vetvehtën në futboll, shkruan InfoKosova. Sfida që moderatori Sadri Imeri i dha...

E zbulon : Ilir Meta ky është sekreti im dhe Thaçit,...

web
analytics