Web Analytics

E dashura bukuroshe e Mirdonit ‘tranon’ rrjetin me videon duke vallëzuar

Botuar nga: InfoKosova

Elmedina, e dashura e Mirdonit, është bërë një hit në rrjetin social “TikTok” në ditët e fundit.

Me videon e saj të vallëzimit tërheq vëmendjen e shumë njerëzve në internet, duke bërë që profilin e saj të bëhet virale.

Videot e ndryshme të Elmedinës kanë prekur zemrat e ndjekësve të saj dhe janë shoqëruar me komente pozitive.

Duke u fokusuar në dashurinë e tyre, një video dedikuar për Mirdonin ka shkaktuar një reagim të veçantë.

Kjo viralitet i Elmedinës bën të qartë se Mirdoni është me fat për të pasur një partneren që jo vetëm e bën jetën e tij më të bukur, por gjithashtu është një burim frymëzimi për shumë njerëz në rrjet

Shiko videon:

Të FUNDIT