Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Habit opinionisti i BBVA Arbër Hajdari, i jep këshilla kësaj banoreje për finale!

Sot në prime diskutohet situata mes Heidit dhe Meritonit.

Arbër Hajdari në debat e sipër iu shpreh Heidit duke i thënë, a e doni ju finalen, atëherë ne si publik duam ta shohim një situat se pse ju nuk keni një raport të mirë.

Si duket ky i fundit po mundohet të ndihmoj Heidin në një mënyrë apo tjetrën?!

Se paku keshtu u pa nga disa komente nga publiku.

Të fundit