Web Analytics

Shifra të larta! Ja sa ka kushtuar veshja e Françeskës sonte!

Botuar nga: InfoKosova

Françeska Murati vazhdon të përhapë stilin dhe elegancën me çmimet e mrekullueshme të veshjeve të saj, dhe look-u i sotëm nuk është përjashtim.

Sonte, ajo është paraqitur në ‘Prime’ me një look total që ka kushtuar plot 3155€.

Për këtë shifër të mahnitshme, përfshihen një fustan i markës Zimmermann me një çmim prej 1900€, takat Manolo Blahnik me një çmim prej 1045€ dhe vathët e markës Alessandra Rich me një çmim prej 210€.

Kjo shifër e lartë e veshjes së Françeskës shkakton përshtypje, duke vërejtur për një stil të sofistikuar dhe të përputhur me rëndësinë e ngjarjes.

Rikujtojmë që Françeska është një prej banorëve që është nën nominim për mbrëmjen e sotme, dhe kjo veshje e shtrenjtë sigurisht do të jetë një element që do të diskutohet në opinionin publik.

Shiko foton:

Të FUNDIT