Web Analytics

Tag: Big Brother Vip Albania 3

Publikohet foto e re që e bëri lëmsh rrjetin, ish banorja e BBVA3 shtatzënë?

Sara Gjordeni ishte ish-konkurrentja e Big Brother Vip e cila u bekua me një shtatzëni me partnerin e saj...

‘Një finale e jashtëzakonshme’, Ledioni publikon pamje nga punimet për finalen e BBVA

Të shtunën e ardhshme shënon finalen spektakolare të "Big Brother VIP Albania 3", me emocione të shumta dhe pritje...

Astrologia e njohur e “zbulon” fituesin e Big Brother VIP Albania 3

E ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike në emisionin "S’e Kam me Ty" në Top Albania Radio ka qenë astrologia...

Shifra të larta! Ja sa ka kushtuar veshja e Françeskës sonte!

Françeska Murati vazhdon të përhapë stilin dhe elegancën me çmimet e mrekullueshme të veshjeve të saj, dhe look-u i...

Hapet Kutia e Pandorës, çfarë ndodhë sonte në BBVA?

Në profilin zyrtar të ‘Big Brother vip” janë zbuluar edhe temat mbi të cilat do të flitet sonte gjatë...

Çfarë ndodhi në BBVA? Banorja bërtet e frikësuar dhe vrapon nëpër shtëpi

Një moment i papritur shkaktoi tronditje në shtëpinë e njohur televizive "Big Brother VIP3" sot, kur Julian Deda kap...

Sa ndjekës ka humbur Egla? Do befasoheni me banoren e BBVA3 që po pëlqehet më shumë në “Instagram”

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen te personazhet e famshëm, qofshin...

Një mysafir sonte bëhet pjesë e shtëpisë së ‘BBVA3’

Sonte do te mbahet Prime i radhes i Big Brother Vip Albania. Në një postim të fundit në llogarinë zyrtare...

Degradon në përleshje fizike debati mes banoreve të Big Brother Vip Albania

Debati mes Egla Cenos dhe çiftit Meriton Mjekiqi-Ilnisa Agolli ka degraduar në përleshje fizike në shtëpinë e “Big Brother...

Publikohen rezultatet: Ja cila banore do ta lë sonte shtëpinë e Big Brother Vip Albania

Ledjona, Françeska, Roza dhe Vesa ishin katër banoret në nominim këtë javë. Ledjona doli automatikisht në nominim pas sherrit me...

Do të befasoheni, banorët tregojnë kur kanë kryer marrëdhënie për herë të parë

Banorët e BBV3 gjatë një sfide në oborrin e shtëpisë kanë treguar se kur kanë kryer marrëdhënie për herë...

Plas sherri në BBVA, banorja gjuan dhe thyen pjatat për tokë nga nervoza

Formati i Big Brother Vip sigurisht që sfidon dhe durimin, por së fundmi njëra nga banoret e BBVA humbi...