Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Hapet Kutia e Pandorës, çfarë ndodhë sonte në BBVA?

Në profilin zyrtar të ‘Big Brother vip” janë zbuluar edhe temat mbi të cilat do të flitet sonte gjatë spektaklit.

Pas zgjedhjes së finalistit të parë shtëpia nuk është më e njëjta. A po zbulohet një marrëdhënie mes Erjolës dhe Romeos? Egla dhe Juli po përballen ashpër si kurrë më parë.

Mik me Romeon, armik me Heidin, çfarë e revoltoi Meritonin? Julian Deda, pas 115 ditësh, takon vajzën në ditën e saj të lindjes.

Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës? Kush do të largohet?

Shiko videon:

Të fundit