Web Analytics

Plas sherri në BBVA, banorja gjuan dhe thyen pjatat për tokë nga nervoza

Botuar nga: InfoKosova

Formati i Big Brother Vip sigurisht që sfidon dhe durimin, por së fundmi njëra nga banoret e BBVA humbi durimin.

Egla bëri veprimin e papritur duke e thyer për tokë pjatën me tortë që kishte gatuar Erjola për ditëlindjen e 67 të babait të saj të ndjerë.

Erjola reagoi menjëherë duke i kujtuar se është torta që e përgatiti për babain që nuk jeton më, por edhe banorët e tjerë i’u kthyen kundër Eglës për këtë veprim.

Pas këtij veprimi Egla ka qajtur deri në orët e vona të natës./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT