Web Analytics

Publikohen rezultatet: Ja cila banore do ta lë sonte shtëpinë e Big Brother Vip Albania

Ledjona, Françeska, Roza dhe Vesa ishin katër banoret në nominim këtë javë.

Ledjona doli automatikisht në nominim pas sherrit me Romeon, ku i hodhi atij vezë në kokë.

Ndërsa Françeska, Roza dhe Vesa u dërguan në nominim nga Heidi, e cila u zgjodh nga publiku si lidere e shtëpisë. Njëra nga vajzat do largohet nga shtëpia këtë të shtunë.

Nga sondazhi i xing rezulton se Vesa është më e rrezikuar për të dalë sonte.

Shiko foton:

Nga rubrika